
18 januari, 15 februari en 15 maart
De NVS organiseert een aantal dansdagen waar rapperdansen worden gedaan. Rapperdansen zijn traditionele dansen uit noordoost Engeland waarbij je met vijf mensen, verbonden door zwaarden, figuren danst. Rapper wordt gedanst met flexibele rapperzwaarden.
Een voorbeeld van een rapperdans kun je ook vinden op youtube https://www.youtube.com/watch?v=rXfUHQ2me00
| Data | 18 januari, 15 februari en 15 maart |
| Tijd | 12.00 uur – 17.00 uur |
| Plaats | Gymzaal Pr. Margrietstraat 10, 3554 GE Utrecht Kaart |
| Dansleiding | René Duijve |
| Muzikale begeleiding | Kees Mook |
| Zakelijke leiding | René Duijve * |
| Kosten | NVS-leden | niet-leden |
| reeks van 3 dansdagen | € 51,- | € 66,- |
| Per dansdag | € 17,- | € 22,- |
Opgave
Via het formulier via onderstaande knop.
Graag gelijktijdig het voor jou geldende bedrag overmaken op rekening NL04 INGB 0000 43 73 21 t.n.v. Volksdansvereniging NVS onder vermelding van ‘rapper 2026’
Meld je altijd aan, zodat vooraf duidelijk is dat er voldoende dansers zijn. Alleen aangemelde dansers worden ingelicht
Sluitingsdatum
4 januari of bij losse dansdagen twee weken voor de betreffende dansdag
Meenemen
Dansschoenen (schoenen die je op straat ook draagt zijn verboden, evenals schoenen die zwarte strepen achterlaten), een lunchpakketje en drinken. Voor rapper zijn dansschoenen met harde zolen aan te bevelen.
Rapper is een oud-Engelse dansvorm die gedanst wordt in sets van vijf dansers. Je danst figuren waarbij de dansers verbonden zijn met korte, flexibele zwaarden.
Mocht je twijfelen of je de bewegingen aankunt, neem dan even contact op met René.

